יום חמישי, 24 ביולי 2014

הרווחה חטפה את התאומות של אימא חד הורית נפלאה שעשתה את טעות חייה וביקשה עגלה לתינוק... היא קיבלה עגלה, אך חטפו לה את בנותיה... והן עוברות תהליך רצח שיטתי ומאורגן...


בתאריך 5.9.2014 פרסם בפייסבוק, האח מוזס קולינס, פוסט מרגש אודות חטיפת 2 בנותיה התאומות של אחותו ע"י פושעי הרווחה, בקבוצה:
כן, יש קבוצה כזו בפייסבוק... בה הורים משתפים את כאבם ואת חוסר האונים שבו הם נתונים נוכח פשעי הרווחה והמשטרה, המונעים מהם את הזכות הבסיסית להעניק לילדיהם מסגרת של משפחה... בעילות שווא...

רבבות הורים במדינת ישראל נרדפים ע"י הרווחה והמשטרה... החוטפים את ילדיהם, והופכים אותם פס ייצור בתעשיית הסחר בילדים הפורחת במדינת ישראל... לעשיית רווחים אישיים...


מדובר בהורים נורמטיביים, חסרי אונים וישע, שנפשם יוצאת אל ילדיהם האהובים, שנחטפו מהם באכזריות שטנית ע"י עובדות סוציאליות מושחתות בשיתוף פעולה עם שוטרים עבריינים...

להלן הקישור לפרופיל של האח: Moses Collins.... וצילום קטע מתוך הפוסט...להלן העתק הפוסט כולו:


לפני יותר מ- 14 חודש, הרווחה חטפה את הבנות של אחותי לוויצו הדסים.

בפעם הראשונה שחטפו אותן הפשע בוצע בתוך שטח בית הספר, בהפסקת הצהריים לעיני כל

לציין, כי מיקומו של בית המשפט הינו 5 דקות מבית הספר בו לומדות הבנות... ברגע שבית המשפט החליט על הוצאת הבנות, הופיעו העו"סיות: ויקי ולוטה, בליווי שוטרים לבית הספר תוך רבע שעה.

אימא שלי נסעה גם לבית הספר במהירות בכדי למזער את הטראומה של הבנות, השעה הייתה אחת ורבע, ויקי ולוטה הכניסו את הבנות בזריזות למונית וגם אימא שלי, הסבתא של הבנות, נכנסה...

נהג המונית הסביר לוויקי, שאסור לקחת 6 נוסעים במונית האמורה לאכלס רק 5, אך ויקי לקחה את החוק לידיים ואמרה לנהג שהיא תישא בדוח אם יקבל והפצירה בו לנסוע. 

גם אימי הפצירה בוויקי לעמוד בחוק כדי לא לסכן את הבנות אך ויקי התעלמה. 

בינתיים הגשנו בקשת עיקוב ביצוע, ובשעה 13:30 ויקי קיבלה הודעה מבית המשפט לנייד שיש עיקוב ביצוע מיידי.

אימא שלי שמה לב, שוויקי חפרה בטלפון ודיברה הרבה, ושוב החליטה ויקי לקחת את החוק לידיים, למרות שהשופט החליט על עיקוב ביצוע ושחרור מידי של הבנות, היא הורתה לנהג להמשיך לנסוע להדסים תוך שהיא מודעת לכך שהיא מפרה את צו בית המשפט . 

רק לאחר שהוברר להדסים בטלפון ובפקסים שיש עיקוב ביצוע שוחררו הבנות רק לאחר 6 שעות, כלומר, הבנות הקטינות היו 6 שעות חטופות.

כשבועיים לאחר מכן, בשעה 08:00 בבוקר, שוב הגיעו  ויקי והבוסית שלה בליווי שוטרים, הם הזמינו פורץ ושברו את דלת ביתנו בתואנה שהבנות צריכות לעבור אבחון ועוד... 


ערערנו למחוזי, שאישר את השהייה של הבנות בהדסים לשם אבחון והגביל את הזמן לשלושה חודשים ללא תרופות בלבד האבחון הנדרש pdd לבדיקת רמת אוטיזם.

הגשנו תוך 4 ימים עתירה לבג"ץ...השופט עמית תמך בדברי העו"סית וכל זאת, במהלך כל הדיונים לא אפשר לתת לנו לטעון לחפותנו ולא להעמיד עדים מקצועיים אשר סותרים את דברי העו"סיות: ויקי ולוטה...  החל מהמורה בבית הספר עד לאנשי מקצוע, כמו: הפסיכולוגית, ד"ר זיווית אברמסון, פרופ' אסתר הרצוג, אסתר עילם, שאול בן פורט ועוד מין השורה הראשונה אשר מכירים את הבנות והמשפחה לאורך שנים...הקלות ראש שנעשה שם הייתה מחפירה ומבישה ואכזרית ואמר לשתף פעולה . 
ויקי בקשה דיון בבית המשפט לנוער הן ביקשו וקיבלו אישור לסמם ברספידל או אופטיל למרות החלטת המחוזי ובגץ למרות שלא צריך ???אז לשם מה ? שיהיו מסוממות ולא יבכו שרוצים אמא הביתה ?
את שלושת החודשים הבאים, העברנו בין דיון לדיון לערער כל שבועיים שלוש שבוע לפני השחרור כאילו מדובר באסיר {אתם שמים לב }...
אחותי הלכה כל יום לבית המשפט לנוער לראות שאין עיקוב ביצוע לשחרור . נאמר לה שאין אז לאחר שהוברר שאין שמחנו ,התכוננו ,הכנו חגיגות לבנות חברים והסעה...
נסענו ושם כשהלכנו לשחרר את הבנות, נאמר שהיה עיקוב ביצוע שהוצא מתוך הדסים 15 יום לפני אז למה לא נאמר לנו על דיון ??????????????
אנחנו היינו במהלך ה- 14 החודשים האחרונים אולי ב- 25 דיונים בבימ"ש לנוער, במחוזי ובבג"ץ שוב נוער מחוזי נוער מחוזי בגץ.


וזה הסיפור של אחותי עם הרווחה:

כשהבנות נולדו היא ביקשה עזרה לקנות עגלת תאומות ונתנו לה ועם שתי חבילות חיתולים כמה חבילות של דוגמיות של מטרנה ,כשהבנות היו חייבות סימילק נאושור לפגים אף פעם לא הביאו מתנות תלושי קניה לחגים ,תלושי ביגוד ,ושאר העזרה לאם חד הורית המצויים בחוק ולא קיבלה אף פעם מזונות מהמשלה כי אין אב בתמונה. 

ח"כ נסים זאב, מתריע: לא לגשת לרווחה!
תבקשו עגלת תינוק, יתנו לכם עגלה ויקחו לכם את התינוק... תבקשו תנור, יתנו לכם תנור ויכניסו אתכם לתוכו... מעולם לא עמדו לדין עובדים סוציאליים על פשעיהם נגד ילדים חסרי ישע.

כשאחותי סיימה קורס תפירה מטעם משרד התעסוקה היא פנתה אל הרווחה בבקשת עזרה לקניית מכונת תפירה אוברלוק תעשייתי משומשת באיזה 1500-2000... העו"סית זרקה לה 600 . ובזה נגמר המושג זה שנקרה עזרה מהרווחה.

במשך השנים כשהיו באים לביקורים תמיד אבל תמיד אמרו בית מוזנח ,יש לנו בערך 500 ספרים מכ שנטען הזנחה בשנים האחרונות והוצמדה סומכת אף פעם לא צולם הבית כשהיה נקי אבל בשתי הביקורי הפתע צילמו כשהיה מבולגן ועם כל הכבוד כל בית בכל זמן נתון נקי ??? כל הזמן רמזו בעקיפין לקחת אותן בלהגיד אנחנו לא רוצים לקחת אותן בגלל שהוצנו את בנות מגן טיפולי אשר הרווחה דרשה . הבנות נכנסו עם עיקוב התפתחותי שפתי של עד חצי שנה כי הן לומדות שתי שפות עם כל הכבוד אנגלית שזה שפת אם ועברית ומה שגם שם הן נולדו פגיות , אבל עדיין חצי שנה גג עיקוב שניתן לתקן עם יתנו שיעורי עזר\ילד פרח, לשנה.... אך הן נתנו חודשיים לפני סוף הלימודים ובגן כלל לא . 
בסוף השנה קיבלנו אותן מהגן הטיפולי חזרה כשנתיים אחורה בהתפתחות לפי טענת הרווחה\עוסית ולא לפי טענתינו. 

שנה א' ו- ב' בבית הספר רגיל ובבית הספר הדמוקרטי סיימו בממוצע ששם למדו את השנה האחרונה ששם לומדים את ערכי המיחזור \דמוקרטיה וערך האדם ואמורות לעלות לכיתה ג'... ולמרות זאת הן חטופות... ובהדסים לומדות שוב את כיתה ב'.. 


למתנת יום הולדת הביאו לי שתי צפרדעים חמודים קטנים למתנה שישבו על שפת פח כשהבנות ראו ונדלקו עליהן ולקחו אחת הצפרדעים נפלה אחת לפח אז הוציאה אותו שתפו וניקו אותו כמובן ששתפו ידים... העו"סית אומרת בנשימה אחת את אימא טובה אבל עדיין ניקח אותן... כמובן שנזרק לאוויר הזנחה רגשית הרעבה חיטוט בפחי אשפה... אבל ראיות לכך אין להם הכל שקר וכזב הכל כשר בעיניהם ??? העיקר לקרוע עוד משפחות אוהבות. 

תלונות הוגשו לשרת המשפטים ועוד המייצג שלנו זה יעקב בן יששכר מהתנועה למען עתיד ילדינו והעורך דין שלנו זה פרדי יהב ההוכחה שלנו לזה שמסממים אותן היא בשתי התמונות שצילמתי אותן באישור בלב העיר ארלוזורוב תל אביב ב - 4 וחצי חודש אחת עלתה 10 קילו והשניה 6 מהרספידל שהשמנת יתר היא תופעת לוואי הבנות נשמעות לנו מסטוליות בטלפון אחותי ואנחנו לא הסכמנו לפי די די כי אין אוטיזם ובמיוחד לאא בזאמנוף 12 שרק שם וויקי רצתה את האיבחון אשר נסגר לפני מעל חצי שנה לאחר שהוברר לי מהאינטרנט שמתעללים שם בחוסים ו וגם הוגש נגדם תלונה על התעללות מינית אז בכלל ננעלנו ואמרנו אין מצב פי דידי ובמיוחד לא בזמנוף 12 בית אלי אשר נתבעים בחול על מעליליהם הזדוניות והשטניות מדוע לחטוף 3 חודשים כשאיבחון עורך יום 1 בלבד למה ???? עם לא לשם טראומה רבת שנים הנגרם למשפחה ולילדים.

הבנות למדו משחק חדש שם בהדסים, להראות את התוסיק בשם צינגו בינגו דינגו... לא יודע...  משהו בסיגנון...  וזה הוקלט.
לאחר שהוגשה תלונה במשטרת תל אביב נאמר לאחותי שהיא יכולה לנסוע לשם להזמין את משטרת נתניה שדות והחוקר אמר לה שאמורים במיידי להוציאן משם ולחקור אותן ו להגיד ל משטרת נתניה שאת יוצאת לכיוון הדסים ואמרו לה החוקרת לא יחקרו אותן עד לזמן 3 שבועות שם בהדסים ??? איך כיצד ??? 

כשהתלונה לפגיעות מיניות מתקבלת כשהילד בבית... הוא מיד מוצא מבית... אבל במקרה הזה לא ???? 

הם אולי מצילים 20 אחוז שבאמת צריכים אבל ב-80 אחוז פוגעים בצורה שלא ניתן לתיקון... אחותי באונס לא פיזי\מיני אלה באונס מנטלי ופסיכולוגי באיומים שיגידו שסוחרת סמים אלכוהליסתית וייקחו תבנות... הכריחו לחתום על נזקקות ללא הסבר מה זה וזה קרה כשהינו אצל עורך דין אחר שלא מבין בנושא שבנוסף הייתה חברה של וויקי היינה.

אני לא אומר שלא היו מחלוקות מהותיות שנבעו מגישה שונה מתנשא ושונה עדתית מלשון עדה שונה משלה\של שאר חבריה למשרד בתל אביב אנחנו יהודים ! אנגלים\אמריקאים למזלנו אנחנו מקליטים כל שיחה או ניסיון שיחה עם הבנות תורשתית אנחנו רזים במשפחה בגיל אפס כל הזמן רזים מה עושים עם גנים ?? 
היה לנו ב 4 וחצי חודש הביקור בארלוזורוב שהבנות הבריחו לנו ציור מזעזע בין כ 100 דפים ניירת שרצו שנשמור ונראה בבית ולא שם הציור צויר באמצע מחברת בין כל הניירת מזעקת הציור חששנו כמובן ודר זיווית אברנסון איבחנה תציור מזעזע ורשמה לנו מכתב שהלכנו אתו שוב להתלונן וכמובן עם ההקלטה של " משחק התוסיק וכלום לא נעשה לא חקירה ולא נעליים גם עם התלונה השנייה.
בסביבות ה 4 וחצי חודש התחיל להיות נלווה עו"ס מתלמד נוסף שעם הזמן יחליף את וויקי היא יצאה לחופשת לידה ואורי שמואלי נהיה העו"ס שלנו והבנות בסביבות ה- 6 חודש היה ביקור ראשון בבית של העו"ס שאישר שהוא יכול להביא אותן הביתה.
חברתינו אסתר עילם היתה נוכחת בביקור שעבר לאחר שבוע היה ביקור של הבנות ללא פיקוח בבית ל 4 שעות ולאחר לאחר שבועיים עד חודש היה היה לנו ביקור של 29 שעות שלקחנו אותן מהדסים והן היו צריכות לחזור לשם ב 7 וחצי מוצאי שבת אבל כמו שידוע היה סיפור נוסף שקרה לפני גמר הביקור שאר הסיפור כבר ידוע.

********************

להלן צילום הפרופיל של מוזס... ברקע השופטת טובה פרי, שנתנה אישור לעובדות הסוציאליות לבצע בקטינים תקיפה אלימה בשם "טובת הילד"... וסיבותיה הפליליות שמורות עמה...


אני מאמינה שכל הכוחות הקיימים בעולם בטלים ומבוטלים מול כוחו של בורא עולם!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה