תעשיית הרצח וזרועותיה

נרחיק מעט עד רוסיה.

מאשה גסן, עיתונאית רוסיה אמיצה, חשפה בספרה "פוטין, האיש ללא פנים", את פרצופו המגלומני והמסוכן של ולדימיר פוטין, נשיא רוסיה, המכהן בקדנציה השלישית שלו מאז 2012... ומתארת כיצד הצליח קצין קג"ב אפור, בינוני ואלמוני, להשתלט על הפדרציה הרוסית...

ספרה מתחיל ביום בו נרצחה ביריות, גלינה סטארובויטובה, בכניסה לבניין שבו התגוררה... גלינה הייתה מדינאית רוסית, שזוהתה עם המאבק לדמוקרטיזציה של מוסדות השלטון ובעיקר התנגדה למעורבותם של אנשי קג"ב בהנהגתה של רוסיה החדשה.
***
העיתונאי, עמי קאופמן, פרסם בעתון "הארץ" כתבה, בה מנה 15 אנשי תקשורת שנרצחו מאז החל עידן פוטין... הנרצחים ביקרו את משטרו של פוטין, או עמדו לחשוף קשרים מפוקפקים של עורכי דין ושוטרים.

מאז חוסלו עוד רבים ממתנגדיו של פוטין, וכצפוי, המשטרה הרוסית, לא מצליחה לפענח אף אחד ממקרי הרצח.

"...אנשי עסקים המכונים "אוליגרכים", שנהנו בתקופת יילצין מהשפעה, עושר וכוח פוליטי וכלכלי... עם חלקם שיתף פוטין פעולה, ועם אחרים, כמו: בוריס ברזובסקי, מיכאיל חודורקובסקי, לאוניד נבזלין ועוד, אותם הוא רדף...".

***
וכך מתארת מאשה גסן בספרה, את השתלטותו של פוטין על רוסיה:

"...אחרי שפירק ביעילות חסרת רחמים את התקשורת הרוסית החופשית, גזל בכוח את ההון של קהילת העסקים המשגשגת וחיסל חלקים ניכרים מן המנגנונים הדמוקרטיים בתוך... הוסרו כל המכשולים שעמדו בדרכו לשליטה בלתי מוגבלת..."

"...קולות המתנגדים לו הושתקו... יריבים פוליטיים הוגלו או הועלמו בקבר...".
***
רשימת אירועים שפקדו את רוסייה מאז 1998.

קדמו לרצח גלינה, רציחות של מתנגדים, שבוצעו בשיטות שונות... כך למשל אלפרד גארייביץ' שְׁנִיטְקֶה, מלחין רוסי שנודע כנונקונפורמיסט.., נרצח בשיטת גרימת שבץ.

שניטקה סבל מהתקפי שבץ, מספר פעמים שהותירו אותו בתרדמת, והוא אף הוכרז כמת קליני מספר פעמים... לאחר זמן מה, הוא שב לאיתנו והמשיך להלחין, אך המשיך לסבול מהתקפי שבץ, עד שבתאריך 3.8.1998 נפטר.

***
במדינת ישראל, כמו גם ברוסיה, פועלת מכונת רצח שטנית ממוסדת, שהעמיקה זרועותיה בכל גוף, ארגון ומוסד במדינה, והיא פועלת תחת שתיקה והשתקה... 

להלן זרועותיה של "תעשיית הרצח" בישראל:
קישורים:
  • עו"ד אלדד יניב - יו"ר מפלגת "ארץ חדשה"

    "...הקסטה הזאת של הון-שלטון, היא משפחת פשע לכל דבר ועניין, הפועלת באופן חוקי... וזאת הסכנה הגדולה...".

    "...נחשפתי למנגנוני הכוח במדינת ישראל... גיליתי איך מדינת ישראל פועלת... חבורה של אנשים, שאף אחד לא מינה אותם ולא בחר בהם, מנהלים את מדינת ישראל... עורכי דין, יועצי תקשורת, לוביסטים, אנשי עסקים, פוליטיקאים... הכל בערבוביה...".

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה